Meist

Allpool nimetatud isikud on Mootor Grupi ettevõtete tippjuhid. Nende teadmised, loomingulisus, täpsus, eetikaprintsiibid, analüüsivõime ja muud oskused on olulised ettevõtte kasvuks ja arenguks. Nad näevad organisatsiooni tulevikku, motiveerivad kaastöötajaid ning tegelevad igapäevaselt kliendisuhete loomise ja hoidmise nimel.

Hugo Osula

Töötajad on ettevõtte kõige kallim vara, kelle tarkusest, töökusest ja motivatsioonist sõltub klientide poolehoid meie poolt pakutavatele teenustele. Teenuse arendamise puhul on oluline otsida ja rakendada uusi ideid ning teha seda mahus, mille puhul on kaotused talutavad. Pidevalt tuleb koguda tagasisidet ning õppida oma vigadest, just see viib edule.

Hugo Osula

Mootor Grupp juhatuse esimees

 

hugo.osula@mootorgrupp.ee

www.mootorgrupp.ee

".....".

Andrus Treier

Lux Express Grupp juhatuse esimees

andrus.treier@luxexpress.eu

+372 509 0267

www.luxexpress.ee

Kuldar Väärsi

 
Ettevõtte edu tagavad inimesed, kes usuvad sellesse, mida nad teevad ning teevad seda kirega.

Kuldar Väärsi

Milrem juhatuse esimees

Kuldar.Vaarsi@milrem.ee

+ 372 528 3377

www.milrem.ee
 

 

"....".

Kalle Voogla

SEBE juhatuse esimees

Kalle.Voogla@sebe.ee

+ 372 502 4222

 

www.sebe.ee
 

Äris ei pea ühe äriõnn olema teise õnnetus. Pikaajalist edu on võimalik saavutada ainult siis kui sinu äriedu aitab kaasa Sinu klientide ja koostööpartnerite edule ja rahulolule.

Ingmar Roos

T grupp juhatuse esimees

ingmar.roos@tpilet.ee

+372 502 9246

www.bussijaam.ee
www.tpilet.ee

Võimalused äris tabavad tõenäolisemalt neid, kes ise võimalusi aktiivselt otsivad

Andres Birnbaum

Turnit juhatuse liige

andres.birnbaum@turnit.com

+372 5301 2346

www.jiffiapp.com
www.turnit.com

Kadri Johanson

Äris on eelkõige vaja õnne – õnne leida hakkajad töötajad ja õiged koostööpartnerid, õnne pakkuda klientidele just neile sobivaid tooteid ning õnne osata seda kooslust juhtida kaine kaalutluse, tugeva intuitsiooni ning mõnusa feeling’uga.

Kadri Johanson

Cargobus juhatuse liige

kadri.johanson@cargobus.ee

+372 503 4337

www.cargobus.ee

Otto Osula

Oma töös pean oluliseks usaldust, soovin olla usaldusväärne tööandja töötajatele ja partner klientidele.

Otto Osula

Busland juhatuse liige

otto.osula@busland.ee

+372 504 4690

www.busland.ee