Meist

Allpool nimetatud isikud on Mootor Grupi ettevõtete tippjuhid. Nende teadmised, loomingulisus, täpsus, eetikaprintsiibid, analüüsivõime ja muud oskused on olulised ettevõtte kasvuks ja arenguks. Nad näevad organisatsiooni tulevikku, motiveerivad kaastöötajaid ning tegelevad igapäevaselt kliendisuhete loomise ja hoidmise nimel.

Hugo Osula

Tegutsen selle nimel, et Mootor Grupp võiks olla atraktiivne ja väljakutseid pakkuv keskkond tippspetsialistidele ning võimekatele juhtidele, kes ka järgmistel kümnenditel hoiaksid liidrirolli nauditava üleriigilise ja riigipiire ületava mobiilsuse loojatena.

Hugo Osula

Mootor Grupp ja Lux Express juhatuse esimees

hugo.osula@mootorgrupp.ee

www.mootorgrupp.ee
www.luxexpress.eu

Üllar Kaljuste

"....".

Üllar Kaljuste

SEBE juhatuse esimees

Ullar.Kaljuste@sebe.ee

509 0936

www.sebe.ee

 

Ingmar Roos

Äris ei pea ühe äriõnn olema teise õnnetus. Pikaajalist edu on võimalik saavutada ainult siis kui sinu äriedu aitab kaasa Sinu klientide ja koostööpartnerite edule ja rahulolule.

Ingmar Roos

T grupp juhatuse esimees

ingmar.roos@tpilet.ee

502 9246

www.bussijaam.ee
www.tpilet.ee

Usun, et edukaks teevad ettevõtte need inimesed, kes suudavad ennast igapäevaselt panna kliendi kingadesse ja küsida endalt: „Kas see on piisav või saaks veel paremini?“

Andres Osula

Turnit juhatuse liige

andres.osula@turnit.com

508 2553

www.turnit.com

".............."

Airika Aruksaar

Cargobus juhatuse liige

airika.aruksaar@cargobus.ee

506 3563

www.cargobus.ee

Otto Osula

 

Oma töös pean oluliseks usaldust, soovin olla usaldusväärne tööandja töötajatele ja partner klientidele.

Otto Osula

Busland juhatuse liige

otto.osula@busland.ee

504 4690

www.busland.ee

 

Toomas Kümnik

 

Aeg on möödaniku kogemus ning tuleviku ressurss, mille oskuslik ja teadlik kasutamine tagab koos ettevõtte edukusega nii isikliku kui ka professionaalse arengu.

Toomas Kümnik

LE Bus Service juhatuse liige

Toomas.Kumnik@lebusservice.eu

5345 6926

www.luxexpress.eu

 

Jaanus Kukk

 

Kui midagi teha, siis teha seda kire ja armastusega või üldse mitte teha. 

Jaanus Kukk

Lux Charter kommertsjuht

Jaanus.Kukk@luxcharter.ee

554 8372

www.luxcharter.ee
www.timeless.ee

 

Ingvar Pärnamäe

 

Kaitsetööstuses on oluline, et ettevõte suudaks olla võrdväärseks partneriks nii Eesti riigile kui oma koostööpartneritele Eestis ja laias maailmas. See on saavutatav vaid meeskonnaga, kus on tööl usaldusväärsed, kaitsevaldkonda tundvad, professionaalsed ning säravate silmadega inimesed. Just sellist Milrem LCM-i me igapäevaselt ehitamegi.

Ingvar Pärnamäe

Milrem LCM juhatuse esimees

Ingvar.Parnamae@milrem.ee

5342 3016

www.milrem.ee