Meist

Allpool nimetatud isikud on Mootor Grupi ettevõtete tippjuhid. Nende teadmised, loomingulisus, täpsus, eetikaprintsiibid, analüüsivõime ja muud oskused on olulised ettevõtte kasvuks ja arenguks. Nad näevad organisatsiooni tulevikku, motiveerivad kaastöötajaid ning tegelevad igapäevaselt kliendisuhete loomise ja hoidmise nimel.

Hugo Osula

Töötajad on ettevõtte kõige kallim vara, kelle tarkusest, töökusest ja motivatsioonist sõltub klientide poolehoid meie poolt pakutavatele teenustele. Teenuse arendamise puhul on oluline otsida ja rakendada uusi ideid ning teha seda mahus, mille puhul on kaotused talutavad. Pidevalt tuleb koguda tagasisidet ning õppida oma vigadest, just see viib edule.

Hugo Osula

Mootor Grupp juhatuse esimees

hugo.osula@mootorgrupp.ee

Hannes Saarpuu

Protsesse ei saa mõjutada emailide ja memodega, suhtle inimestega nii ettevõtte sees kui väljaspool.

Hannes Saarpuu

Lux Express Grupp juhatuse esimees

hannes.saarpuu@luxexpress.eu

+372 507 3597

www.luxexpress.ee

Kuldar Väärsi

 
Ettevõtte edu tagavad inimesed, kes usuvad sellesse, mida nad teevad ning teevad seda kirega.

Kuldar Väärsi

SEBE ja Milrem juhatuse esimees

Kuldar.Vaarsi@milrem.ee

+ 372 528 3377

www.milrem.ee
 

 

Andres Osula

Iga ettevõtte töötaja peab oskama ennast samastada kliendiga ja pidevalt suutma vastata küsimusele: "Kas ma ise kliendina kasutaksin seda teenust...päriselt ka?"

Andres Osula

T grupp juhatuse liige

andres.osula@tpilet.ee

+372 508 2553

www.bussijaam.ee
www.tsolutions.co
www.tpilet.ee

Kadri Johanson

Äris on eelkõige vaja õnne – õnne leida hakkajad töötajad ja õiged koostööpartnerid, õnne pakkuda klientidele just neile sobivaid tooteid ning õnne osata seda kooslust juhtida kaine kaalutluse, tugeva intuitsiooni ning mõnusa feeling’uga.

Kadri Johanson

Cargobus juhatuse liige

kadri.johanson@cargobus.ee

+372 503 4337

www.cargobus.ee

Otto Osula

Oma töös pean oluliseks usaldust, soovin olla usaldusväärne tööandja töötajatele ja partner klientidele.

Otto Osula

Busland juhatuse liige

otto.osula@busland.ee

+372 504 4690

www.busland.ee