Kus

Strateegilised investeeringud, mida oleme teinud erinevate teenuste ja toodete arendamisse, innovatsiooni, töökodadesse, inimestesse, on Mootor Grupi püüdluste keskpunktiks, et säilitada klientide lojaalsus ning meie eestvedaja maine Eesti (aga ka üle piiri) transpordivaldkonnas.

AS SEBE on suurim Eesti bussivaldkonna uuendaja. Esimene WiFiga kaetud liinivõrk, esimene gaasibuss linnapildis, esimene ratastoolibuss kaugsõiduks. Üle 20 aasta reisijaid teenindanud ettevõte pakub siseriiklikku-, maakondlikku-, linna- ja rahvusvahelist reisimisvõimalust ning busside remonditeenust.

AS Lux Express Estonia on koos oma Läti, Leedu, Soome ja Venemaa tütarettevõtetega suurim rahvusvahelist ja regionaalset bussliiklust pakkuv ettevõte Põhja Euroopas. Kliendid hindavad nii ettevõtte kõrget teenindustaset, uudseid ja värvikaid lahendusi, kui ka suuri investeeringuid imeliselt mugavatesse pikamaa bussidesse.

Eesti Buss OÜ tõi esimesena Eestis turule paindliku hinnastamisega soodsa ja kvaliteetse bussiteenuse Simple Express brändi all. Ettevõte tegeleb linnadevahelise kommerts-bussiliiklusega, opereerides ca 50 siseriiklikku kaugbussiliini ning pakkudes tellimusreiside teenust.

T grupp AS vastutab sujuva ja kvaliteetse bussitranspordi korraldamise ning arendamise eest. 2012.aastal kaasajastatud Tallinna bussijaam on Eesti bussiliikluse süda. T grupi opereerida on ka Tartu ja Rakvere bussijaamad. T grupp on juhtiv IT lahenduste pakkuja ühistranspordi valdkonnas, kelle tooted ja teenused on kasutuses enam kui 40 ettevõtte poolt rohkem kui 10-s riigis, nende arendatud on ka piletimüügisüsteem Tpilet.

Milrem AS on militaartehnikaga tegelev ettevõte, mille missiooniks on olla usaldusväärne partner kaitse- ja julgeolekusektoris, pakkudes rasketehnika tervet elutsüklit haldavaid teenuseid ning kliendikeskset tootearendust. Ettevõte osutab teenuseid Eesti Kaitseväele, remontides ja hooldades soomukeid ning erinevat rivitehnikat.

OÜ Cargobus koos oma Läti ja Leedu tütarettevõtetega pakub Baltimaades unikaalset teenust: väikepakkide kiireimat saatmist soovitud sihtkohta kasutades selleks tihedat liinibussivõrku, pakipunkte ja oma kaubaautosid. Cargobusil on partneriks üle 30 bussiettevõtte ja ühes päevas kasutab ta oma klientide pakkide transportimiseks ligikaudu 600 erinevat bussiliini.

OÜ Busland suudab uuendus- ja taastusremondi kõrval pakkuda probleemide asjatundlikku kaardistamist, samuti nõustamisteenust, mistõttu eelistavad paljud Soome, Rootsi ja Norra bussiettevõtted koostööpartnerina just Buslandi. Busland tegeleb järjest enam ka busside ostu-müügiga.

Mootor Grupp kaardil:

MG kaardil