Konverents

Kommunikatsioonibüroo Hamburg ja Partnerid korraldas 2014. aasta 13. mail arvult teise transpordikonverentsi. Esimene transpordikonverents toimus poolteist aastat varem Tallinna Lennujaamas ning selle keskmes olid lennundusega seotud teemad. Seekord keskenduti bussitranspordile.

kutse

Konverentsi “ÜHINE TRANSPORT - VAJADUSPÕHISEST NAUDITAVAKS” eesmärk oli sõnastada ümber ühise transpordi mõiste ja olemus ning aidata kaasa vastava diskussiooni tekkele.

Sotsiaalsest, vajadusepõhisest ühistranspordist on täna kujunemas meie kõigi ühine ning emotsioonidele ja nauditavusele suunatud transport. Tallinnas, KUMU suures konverentsisaalis aadressil Weizenbergi 34/Valge 1 toimunud konverents koosnes kolmest osast, mille fookuses olid vastavalt klient, rahastus ja tulevik.

Konverentsi peateemaks oli ühistransport vs ühine transport, doteeritud vs kommertsalustel toimiv transport, hankelt saadav kvaliteet ja selle hindamine, riigi ja kohaliku omavalitsuse roll transpordi korraldusel, bussitranspordi erisused. Konverentsi raames tutvustatati esmakordselt ka Tallinna Tehnikakõrgkooli ühise transpordi kasutajate rahulolu ja ootuste uuringut.

Konverentsi formaat oli võimalikult dialoogiline, iga esinemise aja raames oli ette nähtud ka maksimaalselt kolm küsimust saalist. Tegemist oli tasuta, kuid kutsetega üritusega, konverentsile kutsuti ca 200 osalejat.

Konverentsi töökeel oli eesti keel, samas korraldati sünkroontõlge eesti-inglise-vene keelde. Üritust toetas Eesti üks vanimaid ja suuremaid transpordi-ettevõtteid, konverentsi toimumisaastal 20-aastaseks saanud Mootor Grupp, kes korraldas konverentsipäeva õhtul kell 19:00 KUMUs selle tähistamiseks ka vastuvõtu.

 

Konverentsi päevakava Konverentsi esinejad Kontakt
Maaliline bussindus Transport ja ööbimine Õhtune vastuvõtt
Fotod Videoklipid Meediakajastus