Grupi ettevõtted

Mootor Grupp ühendab edukaid transpordisektori ettevõtteid, kes kõik on oma valdkonna eestvedajad ja suunanäitajad. Mootor Grupp AS on omaniku juhtimis-, haldamis- ja arendusettevõte gruppi kuuluvatele transpordisektoris tegutsevale ettevõtetele.

Mootor Grupp struktuur

Esimene WiFiga kaetud liinivõrk, esimene gaasibuss linnapildis, esimene ratastoolibuss kaugsõiduks – 20 aastat reisijaid teenindanud SEBE AS-i võib julgelt pidada Eesti bussiala suurimaks uuendajaks. Ettevõte pakub linnasisest, maakondlikku, siseriiklikku ja rahvusvahelist reisimisvõimalust ning busside remonditeenust (osakonnad ja remondibaasid on Tallinnas, Tartus, Võrus, Narvas, Jõhvis ja Jõgeval).

Lux Express Grupp koos oma Läti, Leedu ja Venemaa tütarettevõtetega on suurim rahvusvahelist bussiliiklust pakkuv operaator Põhja Euroopas, pakkudes kõige tihedamaid igapäevaseid ühendusi kõikide suuremate Baltikumi linnade vahel ning teiste sihtkohtades seas ka Peterburi, Minski ja Moskvasse. Lux Express Estonia AS kliendid hindavad nii ettevõtte kõrget teenindustaset, uudseid ja värvikaid lahendusi kui ka suuri investeeringuid uutesse bussidesse.

T grupp AS on transpordivaldkonnas tegutsev ettevõte, mis haldab piletimüügiplatvormi Tpilet. Tpileti piletimüügisüsteemi vahendusel müüakse üle 30 bussiettevõtte pileteid enamikes Eesti bussijaamades, Tpileti veebilehel ja mobiiliäpis. 

Turnit OÜ on juhtiv reisijateveo piletimüügisüsteemide pakkuja. Meie loodud kaugliikluse piletimüügiplatvormis Turnit Ride tehakse enam kui kaheksa miljonit istekoha reserveerimist aastas ning ettevõtte teenuseid kasutavad transpordifirmad üle maailma. Platvorm on suunatud transporditeenuse pakkujatele, kes vajavad täpset logistikajuhtimist, dünaamilist hinnastamist ning igakülgset valmisolekut turu muutustele.

Mootor Grupi vanim ettevõte Cargobus OÜ tegutseb alates 1992. aastast ja on üks suuremaid pakiveoteenustega tegelevaid Eesti ettevõteid.  Cargobus pakub kõige tihedamat ja keskkonnasäästlikku pakiveoteenuse võrgustikku regioonis. Meil on lai teenuste valik, sealhulgas osutame Baltimaades unikaalset pakiveo- ja kullerteenust – väikepakkide kiireimat saatmist soovitud sihtkohta kasutades selleks liinibusside võrgustikku,  kaubaautosid ja pakipunkte. Cargobusi partneriks on üle 30 bussiettevõtte ja me kasutame oma klientide pakkide transportimiseks igapäevaselt sadu erinevaid bussiliine. Cargobus on esindatud 14 Eesti linnas, lisaks Lätis ja Leedus. Cargobusi kogemus käsitleda päevas üle 2 000 saadetise, teeb meist usaldusväärse partneri. Lisaks tegeleb ettevõte aastas ligi kolm miljonit reisijat teenindava Tallinna bussijaama haldamisega ning Tartu ja Rakvere bussijaamade opereerimisega.

Meie hoolime sinu bussist – see on lubadus, mille täitmise nimel tegutseb Busland OÜ. Ettevõte hoolib oma klientide bussidest nii neid hooldades, remontides kui ka andes nõu probleemide ennetamiseks ja lahendamiseks. Just sellepärast ongi paljud Eesti, Soome, Rootsi ja Norra bussiettevõtted valinud oma partneriks Buslandi. Järjest enam tegeleb Busland ka busside ostu ja müügiga.

Lux Charter viib reisile, kus mugavus, turvalisus ja kvaliteet on iga kilomeetri lahutamatuks osaks. Lux Charter on tellimusvedusid teostav ettevõte, mis kuulub Lux Express gruppi. Bussiparki kaunistavad kõikidele kaasaegsetele standarditele vastavad Mercedes Benz turismibussid. Rooli keeravad aga bussijuhid, kes muudavad uhkusega iga sõidu reisijate jaoks suurepäraseks kogemuseks. 

Maailmas on busse igasuguseid, kuid Timeless Buses'el on assortii neist kõige kaunimatest pärlitest, mida me hoole ja armastusega hoiame ning oleme lahked ka jagama. Ajatute bussidega reisides saab teha ajarännaku eelmisesse sajandisse, sõita justkui ajamasinaga, see on põnev, meeldejääv ning eriline! Timeless kollektsiooni kuulub 14 unikaalset retrobussi - ei ole kahte ühesugust bussi, igal bussil on oma lugu ja omad kasutamise eripärad.

Milworks OÜ on kaitsetööstusettevõte, mille põhitegevusalaks on kaitseväe sõidukite, eritehnika ning relvastuse hooldus, remont ja elutsüklihaldus. Hetkel kehtivad lepingud katavad kaitseväe XA-seeria soomukid, CV-9035 jalaväe lahingumasinad ning rivitehnika. Mootor Grupi omanduses on 40% Milworks OÜ-st, 60% osalusest kuulub Soome suurimale kaitsetööstusettevõttele Patria.